Rebell Barbers v Nuslích je rebelský barber shop v netradičním stylu v Táborské ulici nedaleko zastávky metra Vyšehrad či Náměstí Bratří Synků, zachovávající tradiční metody anglických old school barber shopů.

Holení břitvou HOT TOWEL, úprava vousů, klasický střih či fade. V každém z Vás se skrývá malý REBEL, nechte naše holiče REBELY, ať ho probudí a vypadáte jako REBEL GENTLEMAN.


REZERVOVAT
O NÁS
O NÁS

Jsme prostě tam, kde chlapi chápou, že správný střih nebo upravený vous není zženštilost, ale základ. Dostanete to, na co jste zvyklí, to ale neznamená, že nemůžete odejít více spokojeni. Jsme RebellBarbers a rebelové mění svět už celá staletí tak, že si stanoví vlastní pravidla!

PŘI KAŽDÉ NÁVŠTĚVĚ NA VÁS ČEKÁ USMĚVAVÝ PERSONÁL ……… skvělý kafe, sklenka navoněné whisky či rumu, láhev vody a na milovníky piva myslíme také.

DÁRKOVÉ VOUCHERY

Na recepci našeho barbershopu si můžete zakoupit dárkové poukazy na naše služby.

VIDEO


 
SLUŽBY
SLUŽBYKlasický střih  45min

Pánský střih za pomocí nůžek a strojku s úpravou kontur, obočí a opálení chloupků v uších. Mytí vlasů, masáž hlavy a finální styling.

690Kč
REZERVOVAT
Střih strojkem  30min

Pánský střih za pomocí strojku bez nůžek s úpravou kontur, obočí a opálení chloupků v uších. Mytí vlasů, masáž hlavy a finální styling.

550Kč
REZERVOVAT
Střih Dlouhých vlasů  60min

Pánský střih dlouhých vlasů za pomocí nůžek s úpravou kontur, obočí a opálení chloupků v uších. Mytí vlasů, masáž hlavy a finální styling.

880Kč
REZERVOVAT
Péče o vousy  30min

Zastřižení vousů se zaholením kontur nebo kompletní oholení do hladka. Napaření pokožky horkým ručníkem Hot-Towel. Ošetření pokožky.

490Kč
REZERVOVAT
PÉČE O VOUSY + BARVENÍ VOUSŮ  45min

Zastřižení vousů se zaholením kontur a barvením. Napaření pokožky horkým ručníkem Hot-Towel. Ošetření pokožky.

880Kč
REZERVOVAT
Klasický střih + péče o vousy  60min

Pánský střih za pomocí nůžek, úprava obočí a chloupku v uších, masáž hlavy spojený s úpravou vousů nebo kompletním oholením. Mytí vlasů, styling a ošetření pokožky.

1080Kč
REZERVOVAT
KLASICKÝ STŘIH + ÚPRAVA A BARVENÍ VOUSŮ  75min

Pánský střih za pomocí nůžek, úprava obočí a chloupků v uších, masáž hlavy, úprava a barvení vousů, zaholení kontur. Mytí vlasů a vousů, styling a ošetření pokožky.

1470Kč
REZERVOVAT
Střih strojkem + péče o vousy  60min

Pánský střih za pomocí strojku, úprava obočí a chloupku v uších, masáž hlavy spojený s úpravou vousů nebo kompletním oholením. Mytí vlasů, styling a ošetření pokožky.

980Kč
REZERVOVAT
STŘIH STROJKEM + ÚPRAVA A BARVENÍ VOUSŮ  75min

Pánský střih za pomocí strojku, úprava obočí a chloupku v uších, masáž hlavy, úprava a barvení vousů, zaholení kontur. Mytí vlasů a vousů, styling a ošetření pokožky.

1370Kč
REZERVOVAT
Kompletka  90min

Pánský střih za pomocí nůžek nebo strojku, úprava obočí a chloupku v uších speciální čistící lázeň vlasů, prodloužená masáž hlavy a krku spojený s úpravou vousů nebo kompletním oholením. Mytí vlasů, styling a ošetření pokožky.

1590Kč
REZERVOVAT
ODSTRANĚNÍ CHLOUPKŮ V NOSE  15min 100Kč
REZERVOVAT
PRODUKTY
PRODUKTY

V našem Rebell Barbershopu pracujeme s profesionální kosmetikou Reuzel z Holandska založenou Leenem a Bertusem, kteří vlastní jeden z nejlepších a nejznámějších barberschopů na světě - Shorem.

Přijďte se poradit s naším jediným Ambassadorem pro ČR Matějem.

FOTOGALERIE


BARBERS
BARBERSTomáš Horák

Czech and English speaking

Nikol Kubíková

Czech and English speaking

Darina Šantavá "Dari"

Czech and English speaking

PARTNEŘI


KONTAKT
OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí - Pátek    09:00 - 20:00
Sobota   ZAVŘENO
Neděle   ZAVŘENO

 

KONTAKT

Táborská 706/18, Praha 4 - Nusle
(google mapa)

tel.: +420 739 084 912

info@rebellbarbers.cz

       

REZERVOVAT
© 2019-2024 Rebell Barbers s.r.o., IČO: 07996730  |  Realizace: rhagency.cz / r3d.cz